Село Гроза у Харківській області: росіяни вбили кожного 6 мешканцяЗа даними ХОВА, удар по селу Гроза у Харківській області став наймасовішим за кількістю загиблих на Харківщині з початку повномасштабного вторгнення рф. Про це повідомляє Ізюм Інформаційний.

Сьогодні, 5 жовтня, росіяни обстріляли кафе-магазин у селі Гроза на Харківщині.

За інформацією міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка, рашисти обстріляли магазин-кафе, у якому в той момент перебували мирні жителі, котрі прийшли на поминки за загиблим односельцем.

Загалом там перебувало 60 осіб, 49 з них загинуло, в тому числі 6-річна дівчинка. Ще 7 осіб отримали поранення. Всі поранені на момент удару перебували на вулиці.

На місці події працює мобільна криміналістична лабораторія. Наразі 29 осіб з 49 загиблих ідентифіковано.

Відомо, що до війни у селі мешкало близько 500 осіб. Останнім часом у селі постійно проживало 330 осіб.

“З кожного двору на помінальному обіді перебувало по 1 людині, тому така жахлива трагедія для населеного пункту, всій України. За цей воєнний злочин росіяни обов’язково повинні понести відповідальність”, – зазначив Ігор Клименко.

Яку саме зброю для здійснення теракту застосували росіяни, достименно не відомо. Але точність влучання може говорити про те, що ворог здійснив удар по наводці. Це питання наразі вивчають компетентні відомства.

Пошуково-рятувальна операція триває.