Умови передруку та іншого використання матеріалів сайту city-izyum.pp.ua порушення цих умов може розцінюватися як порушення прав інтелектуальної власності з усіма витікаючими з такого порушення наслідками.

Город Изюм Информационный

Будь-яке використання матеріалів сайту Місто Ізюм Інформаційне (далі – Сайт) допускається на обумовлених нижче умовах. Під використанням розуміється будь-яке відтворення, опублікування, копіювання, передрук, розповсюдження, переклад, передача в ефір, повідомлення по кабелю, переробка та інші способи, передбачені чинним законодавством України.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказівці прямого посилання (для інтернет – видань-гіперпосилання) на безпосередню адресу матеріалу на сайті. Посилання (гіперпосилання) обов’язкове має бути не нижче другого абзацу незалежно від повного або часткового використання матеріалів.

Використання фотографій сайту дозволяється за умови вказівки джерела і пряме посилання на сайт Місто Ізюм Інформаційне. Якщо на фотографії присутній ім’я фотографа (або інша інформація про фотографа) і/або вотермарк Сайту, їх збереження при використанні фотографій обов’язково.

Матеріали, відмічені знаками “Реклама”, “PR”, ” ® “публікуються” на правах реклами”.

Порушення цих умов буде розцінюватися як порушення які захищаються законом прав інтелектуальної власності та права на інформацію. Таке порушення буде розглядатися, що матеріали використовувалися без дозволу сайту Місто Ізюм Інформаційне (адміністратор сайту). У таких випадках Місто Ізюм Інформаційне залишає за собою право на захист прав у судовому порядку, відповідно до законодавства України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.