В Украине с 21 октября ужесточаются правила пассажирских перевозок — пассажиры должны иметь документ о вакцинации, COVID-сертификат или негативный тест на коронавирус.В Україні з 21 жовтня посилюються правила пасажирських перевезень – пасажири повинні мати документ про вакцинацію, COVID-сертифікат або негативний тест на коронавірус.

З 21 жовтня міжрегіональні перевезення в “жовтих”, “помаранчевих” і “червоних” карантинних зонах можуть здійснюватися, тільки якщо у водіїв, екіпажу і пасажирів буде сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест. Це стосується поїздів, авіаперевезень і автобусних маршрутів.

Однак нові правила перевезень пасажирів між регіонами не будуть стосуватися неповнолітніх, оскільки для них не передбачена можливість оформлення COVID-сертифікату та отримання щеплення проти коронавируса. Про це заявив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

“Діти до 18 років зможуть користуватися громадським транспортом в поїздках між регіонами без пред’явлення негативних тестів на COVID-19 і сертифікатів або міжнародних свідоцтв про щеплення. Для дітей у віці від 12 років залишається обов’язкове правило використовувати захисні маски під час перебування в громадських місцях, зокрема транспорті “, – пояснив Міністр.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.