На війні загинули близько 40-50 тисяч українських військових: поранених в рази більше - експертПоранених бійців – багато, але більшість із них незабаром повернеться до своїх побратимів після лікування.

В Україні за час повномасштабної війни загинуло багато україньських героїв – воїнів.

Загальні втрати українських військових від початку повномасштабного вторгнення РФ офіційно не розголошуються, але за припущеням експертів цифра може доходити до 50 тисяч людей.

Як пояснює експерт: Співідношення україньських загиблих військових є десь 7-8 рази менші ніж у РФ. Тобто якщо ЗСУ вже знищили 353 тис. окупантів, то нажаль орієнтовні втрати військових ЗСУ на кінець 2023 року може становити від 40 до 50 тисяч осіб.

Щодо поранених, за час повномасштабної війни,  їхнє пропорційне відношення щодо загиблих (померлих) – 1:4 – у межах 200–300 тисяч. Але переважна більшість цих поранених та травмованих продовжує службу або незабаром повернеться до своїх побратимів після лікування.

(Дані цифри померлих військових ЗСУ – це припущення експерта та особиста його думка).

Упродовж 2023 року офіційні особи конкретних цифр не називали, але Зеленський, Подоляк та деякі інші офіційні особи вказували, що в цей період ЗСУ втрачали 30–60 людей загиблими щоденно.