Жовтий, зелений та чероний - який болгарський перець найсмачніший?Колір має значення!

Це стосується й болгарського перцю.

Він відрізняється між собою не лише кольором, а й смаком та поживними речовинами. Та все ж всі вони  дуже корисниі для здоров’я, тому що він багатий на вітаміни та антиоксиданти.

Болгарський перець корисний при захворюваннях крові, кровотечах ясен, недокрів’ї, ламкості судин. Він регулює артеріальний тиск, розріджує кров і перешкоджає утворенню тромбів. Перець позитивно впливає на травну систему: стимулює виділення шлункового соку і травлення, покращує перистальтику кишківника, збуджує апетит. Його рекомендують їсти при простатиті, підвищеній пітливості і розхитаних нервах.

Він прискорює обмін речовин і допомагає спалювати більшу кількість калорій.

Основні відмінності між зеленим, червоним і жовтим перцем

1. Червоний перець

Червоний перець — це повністю дозрілий перець, тому він має характерний солодкий аромат. Найкраще в червоному перці це те, що вони містять багато вітамінів А, лютеїну і зеаксантину. Завдяки чому вони надзвичайно корисні для зору і здоров’я очей.

Крім того, за словами експертів, червоний перець містить в два рази більше вітаміну С, ніж зелений перець, тому він зміцнює імунітет і допомагає боротися з вірусами і бактеріями.

2. Жовтий перець

Якщо ви хочете насолодитися кращими з перців, жовтий перець — найкращий варіант.

Харчовий вміст жовтого перцю трохи кращий, ніж зеленого перцю, але трохи гірший, ніж червоного перцю. Коли справа доходить до аромату, жовтий перець має більш нейтральний аромат, тому він є улюбленцем більшості людей. Жовтий колір перцю каже, що він містить велику кількість лютеїну, що робить його дуже корисним для людей у ​​віці. 

Також жовтий перець може допомогти очистити судини, зменшити рівень холестерину і сприяти загоєнню ран.

3. Зелений перець

Оскільки зелені перці ще не повністю дозріли, вони мають гіркуватий смак. На жаль, зелений перець не містить деяких поживних речовин, які містить червоний, але це не означає, що зелений перець не корисний. 

Той факт, що він зеленого кольору, означає, що він багатий хлорофілом, що надзвичайно корисно для гормонального балансу, якості крові та здоров’я серцево-судинної системи. Крім того, зелений перець також містить калій і вітаміни А і С.

Оптимальним варіантом буде вживання всієї колірної гами перців одночасно. Але все ж таки найбільш корисними вважаються червоні сорти перцю, в яких міститься максимальна кількість аскорбінової кислоти, за вмістом якої перець обганяє лимони і чорну смородину.

Добову норму вітаміну С легко і просто отримати, вживаючи всього лише 50 г болгарського перцю.