Чому горілка Green Day така популярна: розбираємося разомБренд Green Day входить до найпопулярніших українських торгових марок горілки. Він належить компанії Алеф-Віналь, заснованій у 1999 році, яка виробляє різну алкогольну продукцію на п’яти власних заводах, а також має сировинні бази, включаючи виноградники загальною площею понад 2500 гектарів.

Алкогольні напої компанії поставляються до багатьох країн Європи, Північної та Південної Америки, Азії. У цій статті ми розповімо про особливості виробництва горілки Green Day, а також її різновиди, які представлені у продажу.

Як робиться горілка Green Day?

Для забезпечення високої якості продукції Алеф-Віналь використовує найкращу сировину. Тому горілка робиться на основі зернового спирту класу Люкс і ретельно очищеної води, яка за своїми характеристиками ідентична чистій джерельній воді, оскільки фільтрується за допомогою натуральних інгредієнтів. Перед розливом горілка Green Day проходить ретельну перевірку у власній лабораторії компанії, де визначаються ключові фізико-хімічні показники міцного алкогольного напою та тестується його органолептика.

Технологія виробництва Грін Дей сертифікована відповідно до міжнародних екологічних стандартів, прийнятих у 56 країнах. А процес виготовлення алкогольного напою не має негативного впливу на екологію. Одна з унікальних особливостей горілки Грін Дей – відсутність похмільного синдрому при помірному вживанні алкоголю.

Цю унікальну властивість горілка Green Day набула за рахунок того, що вміст сивушних олій та альдегідів у ній у 2,5 рази нижчий, ніж може бути згідно з Державними стандартами України. Такі показники досягаються завдяки використанню якісних інгредієнтів та багатоступінчастого очищення алкогольного напою.

Найпопулярніші різновиди

В асортименті торгової марки Green Day представлені такі алкогольні напої:

  1. Classic – має гладкий м’який смак, у якому відчуваються легкі нотки пшеничних зерен та хліба.
  2. Discovery – відрізняється приємним смаком, особливо добре під гарячі закуски.
  3. Evolution – цінується за особливо м’який смак та збалансований пшеничний аромат.
  4. Power – приємна на смак класична горілка міцністю 40%. Добре підходить для використання в чистому вигляді, доступна для замовлення на Маудау.

У 2017 році асортимент був поповнений новинками – алкогольними напоями Ultra Soft та Crystal. Горілка Ультра Софт від Green Day має практично невагомий аромат і надзвичайно м’який смак. Ці характеристики напою забезпечує спирт пелюсток дамаської троянди, який входить до складу, округляючи смак і нейтралізуючи спиртуозний запах. А горілка Кристал привертає увагу не лише смакоароматичними характеристиками, а й упаковкою – візерунок на етикетці пляшки змінюється в залежності від освітлення. Сам же напій проходить додаткову стадію фільтрації, після якої набуває буквально кристальної чистоти, за твердженням цінителів міцних алкогольних напоїв.