Что такое TikTok и зачем он нуженПровідна платформа для створення та перегляду коротких відеороликів TikTok – це місце, де користувачі створюють цікавий контент, творчо виражають себе та отримують нові емоції.

У TikTok користувачі публікують невеликі вертикальні ролики завдовжки 15 секунд, які набирають мільйони переглядів. Здебільшого це музичні кліпи, комедійні скетчі, танці, реакцію тренди та інша активність.

Багато хто вважає цю соцмережу черговою розвагою для підлітків, де вони просто кривляються на камеру і проводять різні флешмоби. По часті це справді так, але зі зростанням аудиторії платформи нею стали цікавитись знаменитості та рекламодавці, а відомі блогери зараз розцінюють TikTok як ще один канал дистрибуції.

Платформа з більш ніж 1 млрд активних користувачів на місяць стала найбільш швидко зростаючим відеомайданчиком за останнє десятиліття.

Як користуватись «TikTok».

Спочатку потрібно завантажити програму TikTok (наприклад, в App Store або Google Play). Далі зареєструватись (реєстрація доступна лише користувачам 13+ років).

Зробити це можна двома способами: створити новий обліковий запис (вказавши пошту чи телефон) або авторизувавшись через Facebook, або Google.

На сторінці “Головна” з’явиться стрічка відеороликів від авторів з України та інших країн. Чим більше роликів дивиться користувач, тим більше вміст відповідає його інтересам. На контент, що не сподобався, або користувачів, які не дотримуються правил, можна поскаржитися.

Что такое TikTok и зачем он нуженОбліковий запис можна зробити приватним (в налаштуваннях «Конфіденційності»), тобто заборонити іншим користувачам знаходити його в рекомендаціях, завантажувати ваші відео тощо.

Для тих, хто йде в соцмережі з головою, TikTok передбачений режим обмеження часу. З його допомогою можна вибирати, скільки часу ви готові провести у додатку: 40, 60, 90 чи 120 хвилин.

Важливо враховувати, що культура креативності TikTok вирішує проблему холодного старту.