Яка ціна 1 тонни вугілля у Харківській області: заміна дровам чи газуЦіни на вугілля у Харківській області. Як варіант заміни газу чи дров.

Ціни на вугілля в Україні формуються залежно від багатьох факторів, таких як вартість видобутку, переробки та транспортування цього палива, рівень попиту та пропозиції. Крім того, на ціну вугілля безпосередньо впливає його якість і марка — чим вища якість вугілля, тим вища його ціна.

Вугілля з високою теплотворною здатністю, низькою зольністю та вологістю дорожче, ніж вугілля з низькою теплотворною здатністю, високою зольністю та вологістю. Це пов’язано з тим, що вугілля з високою теплотворною здатністю більш ефективно спалюється, дає менше диму та кіптяви та виділяє більше тепла.

Якщо говорити про марки вугілля загалом, то антрацит – це найкращий вибір для побутового опалення. Він довго горить, виділяє мало диму і золи і має високу теплотворну здатність. Однак він також є найдорожчим видом вугілля.

Ціни на вугілля.

  • Деревне вугілля – від 8 200 до 15 800 грн/т;
  • Антрацит та напівантрацит – від 13 500 до 19 900 грн/т;
  • Довгополум’яне газове вугілля – від 4800 до 14 700 грн/т.

Яка ціна 1 тонни вугілля у Харківській області: заміна дровам чи газуВартість доставки: Доставка вугілля здійснюється в обмовлений із клієнтом час різними видами автотранспорту – камаз, газель та ін.

Ціна доставки обговорюється індивідуально с кожним клієнтом.

Опалення вугіллям може бути ідеальним варіантом для підготовки до холодів в умовах війни.

Чим вигідніше топити піч: вугіллям чи дровами?

У більшості регіонів, де поблизу немає великих лісових масивів, топити піч вугіллям набагато вигідніше, ніж дровами.

Внаслідок високої тепловіддачі з рівних обсягів кожного з порівнюваних видів палива перший віддає значно більше енергії, що дозволяє обігріти приміщення заданої площі при менших витратах на транспортування.