Що є зараз в Ізюмському лісі: протитанкові міни, снаряди, патрони, пелюстки, розтяжкиРозмінування мін на території ДП «Ізюмський лісгосп».

За 1,5 роки повномасштабної війни внаслідок збройної агресії рф, Україна перетворилася на найбільш заміновану країну в світі. Через екологічні злочини росії, довкіллю України завдано непоправних збитків, повідомляє Ізюм Інформаційний.

Площа замінованих земель, які потребують обстеження та розмінування складала 74 тис. Га.

З початку роботи підприємства у 2022 році роботи з розмінування проведені на площі 579 Га.

“Саперами пройдені площі лісових насаджень по таким лісництвам: Червонооскільське (205 Га), Придонецьке (72 Га), Ізюмське (67 Га), Балаклійське (60 Га), Норцівське (50 Га), Берестянське (36 Га), Артемівське (33 Га), Піщанське (23 Га), Савинське (17 Га) та Студенецьке (16 Га)”.

При розмінуванні сапери знаходять: детонаційні спарені провідники до доріг від 30 до 100 м, протитанкові міни, фосфорні шестигранники з ракет, ракети Літак, снаряди, патрони, пелюстки, не розкриті та розкриті касети, розтяжки.

На даний час роботи з розмінування продовжуються, наразі в лісництві працює 3 бригади кваліфікованих саперів.

Що є зараз в Ізюмському лісі: протитанкові міни, снаряди, патрони, пелюстки, розтяжки Що є зараз в Ізюмському лісі: протитанкові міни, снаряди, патрони, пелюстки, розтяжки