Що роблять у селах та містах із зіпсованою гуманітаркою в Харківській областіУ Харківській області благодійні фонди з волонтерами допомагають місцевим наборами з продуктів харчування.

Майже кожен житель області намагається отримати допомогу, бо це економить його грошові кошти, яких і так ні на що вистачає, а також допомогає в повноцінному харчуванні.

Як містяни так і селяні погоджуються в одному – що про запас в коморі повинні зберігатися різноманітні продукти харчування, такі як рис, гречка, макарони, консерви, цукор, сіль, олія, чай, печиво та інше. Страх голоду, який відчули місцеві при окупаціі рф, залишається і сьогодні.

Харчі з часом псуються: в них заводяться жучки, міль та гризуни (миші). І що з цим всим робити? Ще й в деяких харчах строк придатності скінчився. Але вихід є завжди.

Селяні в Ізюмському районі такі зіпсовані харчі використають з розумом, та ніколи не понесуть їх у смітник.

Миші – величезна проблема в сільських будинках, особливо взимку. Вони не лише поїдають харчі, а й псують корисні речі. Харчова міль й крупи, які неправильно зберігалися – це теж велика проблема. Борошно – жучки. Якщо Ви помітили в себе вдома таку неприємність, то майте на увазі, що такі вже зіпсовані харчі не можно використовувати і готувати з них їжу для себе теж не можно. Це шкідливо для Вашого здоров’я.

Тому цими харчами можно дати поласувати домашній худобі. Покормити курочку, вуточку чи накормити свинку “машу”. Якщо ви не тримаєте ніякої живності, то віддайте зіпсовані харчі сусіду якому це потрібно, але в жодному разі не викидуємо їх у смітник. 

У місті Ізюмі мешканці підгодовують безпритульних собак чи котів зіпсованими харчами. У селах – худобу. 

Звідси випливає наступне правило – приготуйте продукти, пошкоджені шкідниками і годуйте своїх улюбленців, вони будуть Вам вдячні.