Обручки – прикраси які треба обирати дуже ретельноМода на ювелірні прикраси приходить і минає. Тому сучасні панянки та джентльмени знають, що досить часто доводиться поповнювати свій ювелірний арсенал трендовими прикрасами. Але є особливі речі, для яких мода чи тренд, то пустий звук.

Мова про такі прикраси як обручки, які мають бути особливими настільки, щоб не боятися ні часу, ні модних тенденцій, ні умов експлуатації. Ну з останнім справитися не проблема, бо коштовні метали такі як золото та срібло високої проби самі по собі витривалі. А от для того щоб з фасоном не втрапити в модну халепу, чи з декором, експерти УкрЗолото радять вибирати класичні рішення. Вони не тільки завжди актуальні, а ще і впишуться в будь який стиль і ювелірний ансамбль.

Варіації з золота та срібла

Раніше вважали, що ідеальна обручка має бути виконана тільки з золота. Така покупка була по кишені далеко не всім і деякі пари навіть вимушені були відмовляти собі у задоволенні придбати ці символічні кільця. Сучасна мода на обручки дуже толерантна, отже якщо вам до вподоби срібло, кераміка чи інший матеріал – будь ласка. Золота класика теж зазнала змін і придбати є можливість обручки з різних сплавів. Які різниця? У вартості і кольоровій гаммі. Так золото може бути, як виявляється, жовтим, червоним чи білим та навіть рожевим. Дуже шикарно виглядають обручки, виконані шляхом комбінації різних сплавів. Для любителів ексклюзива доступні моделі з платини ще й діамантами або іншими коштовними камінцями першої ліги.

Срібні варіації виглядають не менш стильно і круто. Наприклад, якщо є обмеження і золота обручка не вписується у фінансовий план, зверніть увагу на срібні варіації з позолотою. Якщо вам до вподоби стиль Бохо, або ви обожнюєте старовинні речі та антикваріат, для вас колекції срібних обручок з чорнінням. І нарешті, дуже вдале рішення – срібна обручка з родієвим покриттям. По перше її неважко сплутати з білим золотом або навіть платиною. По-друге, така прикраса безпечна і гіпоалергенна.

Обручки – прикраси які треба обирати дуже ретельноНе менш важливо визначитися з формою. Як правило, обирають між випуклими та плоскими обручками. Але такий обмежений асортимент, то в минулому. Сучасним молодятам доступні десятки варіацій, різних форм (навіть схожих на корону), з нанесенням імен чи побажань, клятв чи освідчень у коханні. Текст може бути нанесений як на зовнішній бік обручки так і на внутрішній. Для декору використовують не тільки каміння, але і діамантове гранування.

Вибір справді величезний і в тому що стосується вартості. Так в колекціях мануфактур представлені серії:

  • Дуже дорогі;
  • В середньому сегменті;
  • Бюджетні.

Причому і серед дуже коштовних і серед обручок із серії економ ви знайдете багато оригінальних рішень. Ну хіба що ексклюзив – то завжди унікальність. Хоча, як кажуть експерти UkrZoloto, якщо на саму просто обручку нанести текст, то вона тут же стає унікальною і неповторною. Головне, щоб обручки подобалися і Їй і Йому.