Прогноз погоди у Харківській області: повертається спека без дощів, гроза, дощ, тепло, ясно, хмарно, синоптикКласична зима, непередбачувана, то зі стійкими скрипучими морозами, і вже наступного дня з комфортним теплим повітрям та мокрим сніжком, буде в Україні з 15-го по 19-те січня і такі синоптичні гойдалки погоди на протязі всьго тижня прогнозуються декілька разів по всій Харківській області.

Черговий циклон з понеділка, 15-го січня, зумовить сніг на сходіі – вже надвечір, опадів не очікується, а 16-го січня весь день по області помірний дощ та мокрий сніг.

МорозноНайближчої ночі ще буде -4…-6 градусів. Завтра вдень передбачається вже 0…-2 градусів.

У вівторок, 16-го січня потепліє до “плюсів” як вдень так і вночі, очікується дощ та мокрий сніг. На дорогах ожеледиця, хуртовина та справжня “склянка”. Вночі 0…+2, вдень +2…+4 градусів. Переважатиме волога погода із снігом та мокрим снігом.

17-го січня очікується мороз від 4 до 9 морозу.

18-19 січня, знову відлига, домінуватиме тепла повітряна маса із рвучким вітром. На дорогах – ожеледиця, хуртовини, можливий мокрий сніг, налипання мокрого снігу, і водіям, і пішоходам обережно бути – дуже обережно.

Нестійка мінлива погода впливатиме на самопочуття – мігрені, некомфорт для гіпер- та гіпотоніків, хмарність впливатиме на настрій та працездатність.