Прогноз погоди: на вихідних буде справжне літо у Харківську область, але дощитемеНе встигли ми злякатися “небувалих” морозів, як прийшло потепління. Синоптичні гойдалки, а завтра 12 січня вже знову “морозці” по всій Харківській області.

Черговий-антициклон, Hannelore, під впливом яких опиниться Україна, зумовить невеликий сніг, хоча в більшості районів опадів не буде.

Для зимової пори року температура повітря буде досить комфортною. У ніч 11-го січня очікується від -2…-4 градусів морозу.

Хіба що найближчі ночі 12-го, 13-го та 14-го відчутніше підморозить, очікується -10…-19 градусів.

Вітер може бути часом штормовим, тобто сильнішим за 15 метрів за секунду. На дорогах залишається ожеледиця, обережно.

12-го січня холодний атмосферний фронт зісковзне, як по гірці, по східній периферії антициклону, і тому за ним в Україну одразу проветься холодне північне повітря. Тобто, з 12-го січня по всій Харківській області очікується похолодання до помірних морозів.

13-го січня, в ночі, без опадів, а також значне похолодання “морозець” до -16…-18 градусів. На дорогах слизько. Температура повітря протягом суботи буде неймовірно холодною,  а вдень -11…-13 градусів морозу.

Із 14-го січня в Україну почне заходити знову інший антициклон, буде теплішати до – 7 градусів, наступного дня 15 січня, за прогнозом синоптиків буде “нуль”.

В Укргідрометцентрі прогнозують що до кінця тижня сильний мороз по всій Харківській області.

Прогноз погоди у Харківській області: різка зміна температури, великі морози -19 градусів