Прогноз погоди: на вихідних буде справжне літо у Харківську область, але дощитемеПо всій Харківській області, 5 лютого, у понеділок погіршаться погодні умови, буде дуже вітряно.

Пориви північно-західного вітру досягатимуть 15-20, подекуди навіть 25 метрів за секунду. Вітер як говорять “пронизуватиме наскрізь” – штормове попередження. На дорогах місцями ожеледиця.

5-го лютого до сильного вітру по області приєднаються атмосферні фронти із дощами та мокрим снігом. Йтиме дощ, змішуватиметься із мокрим снігом. Вночі по області 0…+2, вдень до +5 градусів тепла.

6-го лютого вітер стихне, опади послабнуть, але буде вогко, якщо опади, то місцями й невеликі. Вітер задуватиме з заходу, будьте обережними. Температура повітря вдень близько +3 градусів.

Вночі 7-го лютого передбачається від 1 тепла до 1 градусів морозу, але вдень потепліє до +5…+7 градусів, вранці – мокрий сніг, вдень – перехід фази опадів у дощ.

У четверг, 8-го лютого, також буде вітряно та вогко, але інтенсивність опадів – менша. Вночі близько +2…+4 градусів, вдень близько +6 градусів.

Чудове весняне тепло завітає, орієнтовно, 10, 11, 12 лютого, передбачається до +10…+15 градусів.

Проте не забуваємо – ще панує лютий, тому таке потепління ще може чергуватися із похолоданням.

В Укргідрометцентрі прогнозують погоду по всій Харківській області

В Укргідрометцентрі прогнозують погоду по всій Харківській області