Прогноз погоди у Харківській області: сиро, тепло, мокрий сніг з дощемЛютий 2024 року розпочнеться в Україні зміною погоди, тепло, вогко та невеликий мокрий сніг з дощем.

У п’ятницю із північного заходу Європи до нас прийдуть атмосферні фронти далекого скандинавського циклону Margrit, які принесуть: на схід – дощ з переходом у мокрий сніг.

Температура повітря поки що суттєво не міняється. Найближчої ночі від 0 градусів до 2 тепла, впродовж дня, 2 лютого, становитиме +2…+4 градусів по всій Харківській області. Характерною особливістю завтрашнього дня буде сильний північно-західний вітер, подекуди пориви до 10-15 метрів за секунду.

По Харківській області 3-го лютого значну частину доби опадів не передбачається, збільшиться хмарність, ввечері пройде невеликий мокрий сніг та дощ. Вночі у області невеликий мінус “морозець” до -3 градусів, вдень у суботу +1…+2 градусів.

У неділю, 4-го січня, без опадів, навіть із проясненнями. Протягом дня температура повітря в Харківській області коливатиметься в межах +4…+6 градусів.

В Укргідрометцентрі прогнозують погоду по всій Харківській області

Надалі в Україні переважатиме волога, проте нехолодна погода з невеликими коливаннями температури повітря, буде вітряно.