Способи доставки вантажу з Китаю в УкраїнуКитай – сучасна світова фабрика. Тут виробляється все: від предметів домашнього інтер’єру до автомобілів та техніки. Українські підприємці регулярно замовляють китайську продукцію для подальшого перепродажу. Це пояснюється різноманітним асортиментом, гарною якістю та доступною ціною.

Незалежно від того, хто ви – підприємець-початківець чи власник успішного бізнесу, усіх цікавить питання: як вигідно доставити товар з Китаю? Розповідаємо про способи доставки із Піднебесної.

Види доставки

Доставка вантажу з Китаю здійснюється такими способами:

  • по повітрю
  • ЖД дорога
  • морем

Кожен підприємець може вибрати той вид доставки, який йому підходить за такими факторами:

  • який вид вантажу потрібно доставити
  • час очікування
  • вартість доставки

Авіадоставка: швидко, але дорого

Сьогодні підприємці цінують час, тому багато хто обирає авіадоставку. Це найшвидший спосіб перевезти товар із однієї точки світу до іншої. Доставка літаком займає до 5 днів з огляду на розмитнення. Її використовують для транспортування дорогих, швидкопсувних і термінових вантажів або невеликих пробних партій товару. Тобто, «гарячий» вантаж – той, який потрібний замовнику дуже швидко. Наприклад, колекція дизайнерського одягу, коли потрібно встигнути попереду конкурентів, медикаменти, електроніка, запчастини для техніки. Тобто, якщо ви хочете замовити 7 кг китайського чаю, то перевезення літаком – найкращий варіант.

Незважаючи на переваги, авіадоставка – найдорожчий вид перевезення. Зазвичай її обирають великі та середні бізнеси, які можуть дозволити собі витратити круглу суму на доставку.

Способи доставки вантажу з Китаю в УкраїнуЖД доставка: чи є сенс платити?

Доставка залізничного транспорту актуальна, коли планується перевезення дуже великої партії товару. Наприклад, один вагон на 65 тонн корисної ваги. Цей вид перевезення в 2 рази дешевший за авіадоставку, але дорожчий за морське перевезення, а чекати доведеться до 25 днів. Окрім цього, поїзди курсують без прив’язки до погодних умов та прибувають у визначений термін.

Доставка морем: дешево та вигідно

Морська доставка – надійний та вигідний спосіб перевезення товару з Китаю. Сьогодні дедалі більше українських підприємців везуть морем у контейнерах. Це зручно, безпечно та універсально.

Морем можна доставити будь-який вантаж. Немає обмежень в обсязі та габариті товару, тому можна транспортувати навіть нафтову платформу. Більше того, за один рейс на судні можна перевести велику кількість вантажу.

У плані морської доставки окремо варто сказати про збірні вантажі. Коли товар від кількох замовників об’єднується та пливе в одному контейнері. Тоді замовник платить за місце, яке посідає вантаж. Це дуже вигідно. Особливо, коли замовлено невелику партію товару.

Способи доставки вантажу з Китаю в УкраїнуОсобливість морської доставки – час. Вантаж доведеться чекати 55-60 днів.

Як працює доставка з Китаю під час війни

У перші дні повномасштабного вторгнення робота зупинилася. Громадянська авіація стала на паузу, залізничні перевезення припинено, а порти заблоковані. Багато невеликих компаній були змушені закритися. На ринку залишилися лише компанії з великим досвідом у логістиці. Серед них компанія M3Cargo, яка з 2010 року доставляє підприємцям вантажі з Китаю.

Сьогодні важливо організувати нові маршрути – морський фрахт через європейські країни та забезпечити своєчасну доставку товару клієнтам.

Замовляти товари з Китаю чи ні – вирішувати тільки вам, а доставку довірте професіоналам – компанії.