Мойте фрукты перед едойУ людей, що відповідально відносяться до свого здоров’я та здоров’я близьких, не існує сумнівів у необхідності миття овочів, фруктів, ягід, зелені, а також пташиних яєць. Але чи достатньо мити продукти тільки проточною водою? Спробуємо розібратися, як і чим ми зазвичай миємо продукти. 

Більшість з нас миють продукти звичайної проточною водою. Але навіть ретельне миття водою здатне зменшувати кількість небезпечних мікроорганізмів лише в 2-4 рази, що знижує ризик захворювання, залишаючи його при цьому епідемічно значущим. А з особливо забруднених продуктів звичайною водою складно видалити навіть поверхневі забруднення.

Засоби для миття посуду давно і міцно увійшли в наш побут, але застосовувати їх для миття продуктів харчування не рекомендується. Вони погано змиваються з поверхні, а потрапляння всередину організму активних хімічних компонентів, завдяки яким кошти настільки ефективні, далеко не безпечно. Способи, якими в більшій мірі користуються люди старшого покоління, – це замочування і використання таких коштів, як оцет, сода, гірчиця.

Мойте фрукты перед едойЦе перевірені часом, але при сучасному стрімкому ритмі життя незручні і довгі способи. Четвертий, найсучасніший, надійний і зручний спосіб – це використання спеціальних засобів для миття продуктів харчування, до складу яких входить композиція харчових органічних кислот (лимонна кислота, яблучна кислота, молочна кислота).

Такі інгредієнти здатні на 99,99% знищити шкідливі бактерії (иерсинии, кандиди, стафілококи, лістерії, сальмонели та ін.) З поверхні не тільки овочів і фруктів, а й сухофруктів, грибів, зелені, яєць. Такі засоби не містять барвників і ароматизаторів, тому не залишають присмаку і запаху як на продуктах, так і на руках. В склад не входять хлор, важкі метали, ПАР (поверхнево-активні речовини), в тому числі SLS (лаурилсульфат натрію), SLES (лаурет- сульфат натрію), фосфати, барвники, ароматизатори, спирт, ГМО (генетично модифіковані організми), нафтохімічні похідні, продукти тваринного походження.

Таким чином, спеціальні засоби для миття продуктів харчування повністю екологічно безпечні.