В Изюме все подъезды многоэтажек по ночам будут освещатьсяЗа останній місяць було 20 повідомлень від мешканців багатоквартирних будинків з міста Ізюма про відірвані вуличних ліхтарів та мідних дротів в ПІД’ЇЗДАХ – розповідають у КП «Благоустрій міста Ізюма» .

В результаті територія навколо під’їздів залишалася без світла. Силами комунального підприємства і жителів будинків, які постраждали від вандалізму, намагалися в короткі терміни заново провести дроти і підключити освітлення. Але це все марно. Тому, що не встигли зробити в одному під’їзді освітлення, вже повідомляють про вандалізм в іншому. І так по колу.

Поліція Ізюмського ВП як зазвичай не діє.

Тому, звертаємося до вас, шановні мешканці. Не закривайте очі на хуліганство, будьте пильними, повідомляйте про такі випадки на 102 (будемо сподіватися на адекватне реагування поліції Ізюмщини) або на номер 05743-2-33-58. Якщо є можливість, фіксуйте порушення на фото або відео. Це буде безперечним доказом. 

Довідково: КП “Благоустрій міста Ізюма” разом з керівництвом міста постійно втілюють нові проекти, працюють над створенням комфортного та безпечного життя в місті.