В Изюме продолжается вакцинация от коронавируса

Щеплення від коронавіруса стануть обов’язковими – така норма вводиться наказом МОЗ для педагогів, працівників центральних органів виконавчої влади та місцевих державних адміністрацій.

В Україні вводиться обов’язкова вакцинація проти коронавіруса. Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережах народний депутат Олексій Гончаренко.

“Вводяться обов’язкові щеплення від коронавіруса для працівників навчальних закладів, працівників міністерств, органів влади і місцевих державних адміністрацій, – глава МОЗ Ляшко на засіданні уряду”, – написав нардеп.

У МОЗ повідомили, що затвердять чіткий перелік професій виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням від коронавірусної інфекції.

Статтею 12 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” передбачено, що працівники окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких може призвести до зараження цих працівників та (або) розповсюдження ними інфекційних хвороб, підлягають обов’язковим профілактичним щепленням проти відповідних інфекційних хвороб.

Визначення такого переліку професій належить до повноважень МОЗ.

Перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим щеплень:

  • Працівники центральних органів виконавчої влади та їх територіальних підрозділів.
  • Працівники місцевих державних адміністрацій.
  • Працівники закладів професійної (професійно-технічного), спеціального предвищої освіти, загальної середньої освіти, дошкільної освіти, позашкільних закладів освіти.