У Ізюмі на постійну роботу шукають людейПрацювати нікому, а за такі мізерні заробітні плати, які пропонують роботодавці, взагалі немає бажання.

Кількість вакансій майже кожного тижня збільшується. Кого шукають і скільки готові платить роботодавці в Харкові та області. Станом на 21 березня 2024 року, за даними обласної служби зайнятості, на Харківщині актуальні 1306 вакансій.

Вакансії тижня у Харківській області

Рейтинг з найвищими зарплатами цього тижня очолює вакансія інженера-програміста із зарплатою 28 тисяч гривень. Медичний директор матиме 24 тисяч, а заточувальник – 20. Фахівець з публічних закупівель зароблятиме 19900, бухгалтер – 19800, акушерка (акушер) – 15500, в’язальник – 13800, електромеханік з ліфтів – 12 тисяч, фармацевт-косметолог – 11900, а адміністратор – 11800.

ТОП-5 найбезглуздіших пропозицій тижня (рівень заробітної плати не відповідає запитам)

Водій автотранспортних засобів – 7200 грн. Виконувати вимоги правил дорожнього руху, правил перевезень вантажів, пасажирів та багажу. Забезпечувати належний технічний стан автотранспортного засобу. Раціонально використовувати ПММ (смт. Краснокутськ).

Головний редактор – 7100 грн. Здійснювати контроль за наповненням радіоефіру. Виготовляти аудіо, відео матеріали, контролювати та організовувати роботу кореспондентів та операторів (м. Лозова).

Роздавальник нафтопродуктів – 7100 грн. Зливає цистерни з нафтопродуктами, розвантажує вагони із сипучими вантажами, робить зачищення вагонів із закриттям розвантажувальних люків і клапанів (м. Лозова).

Психолог – 7100 грн. Психологічна допомога людям, які знаходяться в складних життєвих обставинах. Проводить оцінку потреб дітей, сімей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, у тому числі сімей учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб, визначає види соціальних послуг та методи соціальної роботи.

Монтажник будівельний – 7100 грн. Виконує складні роботи під час монтажу та складання будівель і споруд з окремих елементів, укрупнених блоків, кладки та ремонту кам’яних конструкцій будівель, мостів, промислових та гідротехнічних споруд, виготовляння та монтажу арматури й арматурних конструкцій, бетонування монолітних залізобетонних конструкцій (м. Ізюм).

Якщо заплатять мало, останне візьмете самі.

З переліком актуальних вакансій по м. Харкову та Харківській області можна ознайомитись за посиланням.