У Ізюмі на постійну роботу шукають людейПовномасштабна війна, яку розпочала Росія в 2022 році, загострила і без того невтішну демографічну ситуацію в Україні.

Харківська область вже майже без людей, по прогнозу експерта в області проживає лише половина населення, в порівнанні з довоєнним часом це приблизно 1.3-1.7 млн. людей, було 2.1-2.5 млн. людей.

Вбивства та примусова депортація українців, виїзд тисячів біженців, зменшення кількості молодих сімей,  — призвели до катастрофічного дефіциту людей спеціалістів та людей робочого класу у Харківській області.

Станом на 8 лютого, за даними обласної служби зайнятості, на Харківщині актуальні 815 вакансій. 

Підприємств стає менше, ваканцій більше, а людей не вистачає – війна. Заробітні плати – замалі, в средньому 8 000 – 12 000 грн. Роботодавцям Харківської області потрібні робітники за широким спектром спеціальностей, критична нехватка спеціалістів вузького спектру.

Перелік актуальних вакансій опублікував обласний центр зайнятості. 

Найбільше пропонують цього тижня машиністу крана – 22 300 гривеньТакож на Харківщині шукають кондитера – 22 тисячі гривень. Токареві пропонують 17 тисяч гривень. Вчитель школи може отримати 16 тисяч гривень. Підсобний робітник – від 7 100 до 14 000 грн.

Крім робітників традиційно потрібні бухгалтери, юристи та юристконсульти, лікарі різних спеціальностей, водії, фармацевти.

З переліком вакансій по Харківській області можна ознайомитися за посиланням. Загалом у списку – 661 позиція.