Под Изюмом закрыли сельскую школу, классРішення про заборону роботи освітніх установ на територіях з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19 буде прийматися тільки спільно з державною та регіональною комісіями з питань ТЕБ ​​та НС. Про це повідомили в прес-службі ХОДА.

В адміністративних одиницях з «помаранчевим», «жовтим» і «зеленим» рівнями забороняється робота шкіл в разі, коли на самоізоляцію через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 відправлено понад 50 відсотків класів.

Згідно із затвердженими змінами, «червоний» рівень епідемічної небезпеки буде встановлюватися за спільним рішенням державної та регіональної комісій з питань ТЕБ ​​та НС в разі завантаженості більше 75 відсотків ліжок у закладах охорони здоров’я регіону протягом 5 днів поспіль або перевищенні середнього по країні рівня захворюваності COVID-19 (випадків на 100 тис. населення за 14 днів) більш ніж в 5 разів.

Це може бути одномоментне закриття всіх сфер бізнесу або поступове обмеження певних сфер, які в цьому конкретному регіоні призводять до спалахів хвороби.