Три відділення "Укрпошти" запрацювали в ІзюміЯк повідомив гендиректор держпідприємства, Ігор Смілянський, в ефірі національного телемарафону, нещодавно “Укрпошта” так само відновила роботу в деокупованому місті Вовчанськ, Харківській області.

“Вчора був останній досить такий великий пункт – Вовчанськ, це 3 кілометри до кордону з росією, і там ми так само відновили роботу. Плануємо там відкрити ще два стаціонарні відділення. Скажу чесно, така обстановка там напружена. Але, проте, ми вже відновили роботу і у Вовчанську, і в Куп’янську, місті Ізюмі та Балаклії”, — зазначив гендиректор.

Смілянський додав, що “Укрпошта” повертається на деокуповані території за загальною схемою. Спочатку до населених пунктів приїжджають пересувні відділення, потім проводиться аналіз, наскільки постраждали будинки. Якщо постраждали — розпочинаються ремонти із залученням військово-цивільних адміністрацій. Якщо є інші доступні приміщення, відділення відкриваються в них.

“На Харківщині вже можна сказати, що після вчорашнього майже 96% відновлено. Там, де продовжуються бойові дії ми відновимо, я сподіваюся, найближчим часом. Але можна вже зараз говорити, що майже по всій Харківщині ми працюємо, пенсії виплачуються, допомога виплачується “, – додав він.