В Изюме прошёл праздник Архиерейской ёлки Традиційно кілька років поспіль жителі ізюмської громади збираються на центральній площі на свято Архієрейської ялинки. За  підтримки Ізюмського міського голови Валерія Марченка та Митрополита Ізюмського та Куп’янського Єлисея цьогоріч воно відбулося 11 січня.

На початку святкування Валерій Віталійович та його Високопреосвященство Єлисей поздоровили присутніх з Новим роком та Різдвом Христовим, побажали всім благополуччя, добра та миру. Про це повідомили в прес-службі Міськради.

Далі дійство продовжилося виступами танцювальних, вокально-аматорських колективів Ізюмської міської ОТГ та Архієрейського хору Ізюмсько-Куп’янської Єпархії під керівництвом регента Олега Кадюка.

А в цей час поряд із КДК “Спартак” можна було сфотографуватися біля різдвяного вертепу, посмакувати гарячим чаєм та смачною здобою поблизу великого самовару. 

Поруч з Головною новорічною ялинкою солодкі подарунки від керівництва міста отримували діти пільгових категорій. А від Владики Єлисея солодощі дісталися й іншим дітлахам, які завітали на святкову програму.  

В Изюме прошёл праздник Архиерейской ёлки В Изюме прошёл праздник Архиерейской ёлки

На площі того дня, незважаючи на похмуру дощову погоду, панували гарний настрій, позитивні, добрі емоцій та враження.