С марта в городе начнется активное строительство ФОКа с бассейном

Велике будівництво почнеться в місті Ізюмі по завершенню зими.

З 1 березня Країна Україна в цілому почне реалізацію безлічі різних об’єктів.

Країна повинна почати масштабне будівництво, – сказав Олексій Гончарук. Нам необхідно за рік виконати величезний обсяг роботи. Нам потрібно, як мінімум, за підсумками цього року мати 100 оновлених шкіл, 100 садів і 100 стадіонів, 4000 км доріг. Це конкретні, вимірювані показники.

Спортивний об’єкт (фізкультурно-оздоровчий комплекс) – побудують в Ізюмі. І ще ряд об’єктів соціального значення планується в місті капітально відремонтувати.

Здание нового бассейна уже готово на 30 %

Головна вимога до проектів, які будуть реалізовувати за цією програмою: вони повинні бути сучасними, яскравими, архітектурно максимально далекими від безрадісного «радянського стилю». 

Довідково: Будівля спортивного об’єкту загальною площею понад 1000 кв. м матиме два поверхи. Згідно з проектом на першому поверсі буде басейн на чотири доріжки довжиною 25 м кожна і трибуни для глядачів. На другому поверсі розміститься спортзал для ігрових видів спорту, в комплексі зможуть займатися спортом більше 300 відвідувачів. У ньому працюватиме не менше 30 штатних працівників.