У Харкові позашляховик врізався в” Ізюмську швидку допомогу”, яка везла чоловіка з інфарктом. Про це повідомили в КЗОЗ “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”.

“Ізюмська бригада, враховуючи, що хворих з гострим інфарктом міокарда потрібно встигнути доставити до трьох годин на стентування, поспішала в Інститут нейрохірургії з включеними світло-звуковими сигналами, а водій позашляховика не поступився дорогою, що призвело до зіткнення. Хворий був доставлений іншою бригадою, але це зайняло дорогоцінний час”, – розповіли медики.

Изюмская бригада скорой помощи попала в ДТП с тяжело больным пациентом Изюмская бригада скорой помощи попала в ДТП с тяжело больным пациентом

У прес-службі патрульної поліції повідомили, що аварія сталася на перехресті Білгородського шосе і вулиці Рудика (район Меморіалу Слави) близько 15:30 15 січня 2020 року.

“Учасниками ДТП стали автомобіль ЛШМД Peugeot і автомобіль Toyota. Патрульні зібрали первинний матеріал, який буде переданий у відділ розшуку та обробки матеріалів дорожньо-транспортних пригод Управління патрульної поліції в Харківській області”, — кажуть у патрульній поліції.

Изюмская бригада скорой помощи попала в ДТП с тяжело больным пациентом