В Ізюмі відзначають День Соборності УкраїниУрочисті заходи з нагоди державного свята відбулись 22 січня біля монумента Тарасу Шевченку в Ізюмі.

Сьогодні,   протягом святкового дня,  ізюмчани несуть квіти до пам’ятника Т. Г. Шевченку. Про це повідомили в Міськвиконкомі.

В церемонії покладання квітів беруть участь працівники організацій, установ та підприємств міста, активна громада. Працівники апарату виконавчого комітету Ізюмської міської ради на чолі з керівництвом міста теж масово прийшли до пам’ятника Кобзареві, віддаючи шану загиблим героям української держави, котрі боролися за незалежну, соборну, неподільну Україну.

Довідка. 22 січня в Україні відзначають річницю проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Офіційне проголошення Акта Злуки відбулось 22 січня 1919 року на Софійській площі у Києві. Злука задекларувала об’єднання українських земель в одній державі та продемонструвала соборницькі прагнення українців обох частин України – Наддніпрянщини та Наддністрянщини.