Как быстро вызвать Изюмских полицейских при необходимостиНаціональна поліція нагадує про функціонування мобільного додатку “My Pol”.

За допомогою програми для смартфонів громадяни мають можливість: викликати наряд поліції, оцінити роботу конкретного поліцейського за номером жетону, знаходити найближчі відділення поліції та медичної допомоги, а також отримувати актуальні новини поліції.

Виклик наряду поліції здійснюється або шляхом натискання і утримання кнопки “Екстрений виклик” на головній сторінці мобільного додатку, або шляхом заповнення відповідної форми з різних видів правопорушень.

Дана програма дозволяє в нашому місті Ізюмі оперативно викликати наряд поліції собі на допомогу.

Завантажити мобільний додаток “My Pol”

Використання мобільного додатку не тільки дає можливість оперативного звернення до поліції осіб з обмеженими можливостями (слуху та мови), а впливає позитивно на стан оперативного реагування оскільки зменшується час надходження інформації до диспетчера (порівняно з викликом оператора служби «102»), додаток за допомогою геолокації визначає точне місцезнаходження заявника, зменшується число завідомо неправдивих викликів поліції.