Получить льготу наличными можно на карточку через уполномоченные банки.

З 1 січня 2020 року пільгові категорії українців мають право в будь-який час подати заяву про перехід на монетизовану (готівкову грошову форму виплат на житлово-комунальні послуги)Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду 27 грудня 2019 року.

На підставі заяв, поданих у січні 2020 року до 25 числа, пільга в готівковій формі буде виплачуватися з січня 2020 року.

Отримати пільгу готівкою можна на картку через уповноважені банки.

Для цього необхідно звернутися в управління соціального захисту населення за адресою: м. Ізюм, вул. Соборна, 20, каб. №6 з відповідною заявою, в якій необхідно вказати куди перераховувати гроші: номер рахунку пільговика в уповноваженому банку (не плутати з номером картки!) – уточнили в організації.

Довідково: Для того, щоб отримати номер рахунку необхідно звернутися в банк і обов’язково повідомити працівнику банку про те, що рахунок потрібен для виплати пільг на житлово-комунальні послуги та придбання твердого палива і скрапленого газу в грошовій формі, отримавши при цьому виписку. Це можна зробити в банку, де пільговик отримує пенсію, соціальну допомогу або заробітну плату.

Джерело: Управління соціального захисту населення Ізюмської міської ради.