Готель знищений військовими діями. Росія напала на Україну – війна.

Готель "7 Вітрів" в місті Ізюмі – наслідки війниГотель "7 Вітрів" в місті Ізюмі – наслідки війниГотель "7 Вітрів" в місті Ізюмі – наслідки війни


Готель "7 Вітрів" в місті Ізюмі“7 Вітрів” – це єдність взаємодоповнюючих елементів: сучасності і краси природи, чудового пейзажу, комфорту, активного відпочинку і професійних послуг.

Готель розташований на краю гори Крем’янець на висоті 220 метрів над рівнем моря, на трасі Київ — Харків — Довжанський М-03, здавна відомої як «Ізюмський Шлях», недалеко від річки Сіверський Донець, що славиться прекрасною природою і багатим історичним минулим Ізюмському районі.

З вікон готелю відкривається мальовничий вид на річку Сіверський Донець, лісові масиви і численні дикі озера.

“7 Вітрів” – Готель, який ідеально підійде для організації турів вихідного дня, активного відпочинку з дітьми і спілкування з природою. До послуг гостей: стоянка, міжміський зв’язок, сауна, банкетний зал з каміном, пеінтбол, активний відпочинок на квадроциклах, мотоциклах і велосипедах.

Готель "7 Вітрів" в місті Ізюмі – наслідки війниГордість готелю це – чудовий ресторан, де вас цілодобово зустрінуть кваліфіковані бармени, офіціанти, кухарі і музиканти. У меню ресторану-найвишуканіші страви європейської та української кухні, і страви від шеф-кухаря.

Готель “7 Вітрів” – це сім комфортабельних номерів.

Адреса: Харківська обл., м. Ізюм, вул. Ростовський Шлях, 2

тел./факс: +38(057-43) 2-86-10, +38(057-43) 2-81-20

e-mail: [email protected]

e-mail: [email protected]