У Ізюмському районі біля ставка підірвалися двоє підлітків
На Харківщині 16-річні хлопець і дівчина підірвалися на ВНП.
Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП України в Харківській області, пише Ізюм Інформаційний.
За попередніми даними, хлопець та дівчина прогулювалися поблизу лісосмуги біля ставка в селі Морозівка Ізюмського району. Під час прогулянки дівчина наступила на невідомий вибухонебезпечний предмет, після чого стався вибух.
Повідомлення про подію надійшло до поліції 28 травня. На місце виїжджала слідчо-оперативна група.
«Унаслідок вибуху обоє підлітків отримали тілесні ушкодження. Потерпілих доставили до медичного закладу для надання необхідної допомоги», – повідомили правоохоронці.
Наразі вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України – воєнні злочини.

Наслідки війни ще довго будуть нагадувати про себе. Будьте обережними