Ще дві братські могили знайшли в деокупованому Ізюмі - ЗеленськийЯк повідомив президент України Володимир Зеленський, на Харківщині, а саме в деокупованому та майже повністю зруйнованому місті Ізюм, було знайдено ще дві братські могили.

“Ми знайшли велику братську могилу на пів тисячі людей. Сьогодні я отримав додаткову інформацію. Знайшли ще дві братські могили, великі могили із сотнями людей. Йдеться про маленьке містечко Ізюм. У маленькому містечку є ще дві братські могили. Ось що відбувається”, – розповів президент в інтерв’ю CBS News.

Він зазначив, що росіяни нищили мирних мешканців України.

“Цілі сім’ї були замучені та вбиті. Їхні родини були поховані разом. Дорослі, чоловіки та жінки, та маленькі діти з кулями в головах. Деякі частини їхнього тіла були відсутні. Вони терористи, ми маємо їх визнати. Вони не мають честі. Вони не вбивають військовослужбовців. Вони ґвалтують, катують та вбивають мирних жителів”, – наголосив президент.

Відтак цивілізований світ має посилювати санкції проти Росії.

“Санкції мають тривати. Ці санкції матимуть політичні наслідки, а також фінансові наслідки”, – підкреслив Володимир Зеленський.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.