У Балаклію прилетіло два шахеда: Горів ліцей, пошкоджено адмінбудівлі
Окупанти рф вдарили дронами по місту Балаклія: Горів ліцей, пошкоджено адмінбудівлі.
Як передає “Ізюм Інформаційний”, про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.
За данними ХОВА: Близько 23-57 у Ізюмському р-ні, Балаклійської ТГ, м. Балаклія. Відбулося одне влучання БпЛА «Шахед» в покрівлю двохповерхової будівлі ліцею, виникла пожежа. Друге влучання БпЛА – в іншу частину ліцею, внаслідок чого пошкоджено скління вікон, покрівлю, перекриття між покрівлею та третім поверхом ліцею.
У результаті обстрілу пошкоджено скління вікон у 6-ти багатоквартирних житлових будинках, Балаклійський районний центр ПМСД, пошкоджено скління вікон у будівлі Центру зайнятості, Центру дитячої та юнацької творчості, у двох кафе та пошкоджено два легкових автомобілі.

Leave a Reply