Двоє депутатів на Ізюмщині займалися "віджиманням" у аграріїв зерна при окупації РФДвоє депутатів на Ізюмщині відбирали соняшник в аграріїв і відправляли в РФ.

Відновлювали міст в Ізюмі для переправи російської військової техніки та організовували вивезення до РФ насіння соняшника — підозрюються депутати.

Поплічниками окупантів виявились двоє депутатів Ізюмської районної ради Харківської області VIII скликання, – повідомили в  Ізюмській окружній прокуратурі Харківської області.

“Депутати надали представникам окупаційної адміністрації допомогу у відновленні та будівництві моста у м. Ізюм для забезпечення безперешкодної переправи з боку смт Борова російської військової техніки. Двоє депутатів організовували збір, завантаження на транспортні засоби, доставку колод, труб та плит до місця будівництва моста, їх вивантаження та подальше укладення”, – пояснили слідчі прокурори.

У «народних обранців» було ще одне завдання: вони силоміць забирали у підприємців насіння соняшника для подальшого його транспортування та продажу у м. Валуйки та м. Шебекіно РФ. «Дохід» підозрювані розподіляли між собою та російськими військовослужбовцями. Вони допомогли окупантам вивезти понад 700 тонн насіння соняшника.

У серпні 2022 року депутати разом з окупантами приїхали до чоловіка та змусили його передати вантажні автомобілі «Volvo» та «DAF» для перевезення сільськогосподарських культур.

Досудове розслідування — Управління СБУ в Харківській області.