Фурам тимчасово заборонять проїзд через Ізюм, легкові авто в об'їзд: ремонт мостаПроїзд через місто Ізюм перекриють, ремонт моста на дорозі державного значення М-03.

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на тимчасовій мостовій переправі через річку Сіверський Донець по вулиці Суходольській (поряд зруйнованого мосту) тимчасово зупиниться рух автомобільного транспорту на ділянці дороги від перехрестя вулиць Суходольської та Європейської до перехрестя вулиць Пам’яті та Харківської. Про це повідомили в Ізюмській міській ТГ.

Дані заходи триватимуть з 06:00 години 3 вересня 2023 року до 23:00 години 5 вересня 2023 року.

Легкові транспортні засоби та вантажні транспортні засоби вагою до 10 тон будуть направлятися через вулицю Стадіонну на тимчасову мостову переправу з виїздом на вулицю Пам’яті та вулицю Харківську.

“Транспортні засоби вагою більше 10 тон, що рухаються по автомобільній дорозі державного значення М-03 в напрямку міста Слов’янська, будуть перенаправлятися в об’їзд по маршруту: село Оскіл – село Яцьке – село Олександрівка – село Студенок з подальшим виїздом на автомобільну дорогу державного значення М-03,” – повідомили в міській ТГ.

Транспортні засоби вагою більше 10 тон, що рухаються по автомобільній дорозі державного значення М-03 в напрямку міста Харкова, будуть перенаправлятися в об’їзд по маршруту: автодорога Р-79 з виїздом на автодорогу Р-51 в напрямку міста Харкова.

Фурам тимчасово заборонять проїзд через Ізюм, легкові авто в об'їзд: ремонт моста