Сегодня, в учебных заведениях прозвучал "Последний Звонок"Цього року 216 випускників залишили стіни рідних шкіл міста Ізюм. Із них претендентів на золоту медаль – 9, на срібну – 3.

Прощання з дитинством відбувалося у дворах навчальних закладів. Цей день є важливим для кожної людини. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – момент, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

За традицією школярі отримали грамоти за високі досягнення у навчанні та спорті. Вручено було подяки і батькам випускників, які протягом усіх років навчання брали активну участь у шкільному житті своїх дітей. Відзначили на святі і найкращих педагогів навчальних закладів за їхню плідну працю, високий рівень професійної майстерності та підготовку обдарованої молоді.

Випускники востаннє станцювали вальс на шкільному дворі, випустили в небо повітряні кульки, як символ безтурботного дитинства, і пішли на свій останній у житті шкільний урок.

Сегодня, в учебных заведениях прозвучал "Последний Звонок" Сегодня, в учебных заведениях прозвучал "Последний Звонок"

Адміністрації навчальних закладів, вчителі, батьки схвильовано, зі сльозами на очах, вітали випускників та стелили українські рушники на щастя, на долю, на добро. Першокласники теж зворушливо вітали випускників із закінченням школи.

Попереду випускників чекає продовження ЗНО, яке триватиме до 13 червня, вибір майбутньої професії та своєї стежки у дорослому житті.

Сегодня, в учебных заведениях прозвучал "Последний Звонок" Сегодня, в учебных заведениях прозвучал "Последний Звонок" Сегодня, в учебных заведениях прозвучал "Последний Звонок" Сегодня, в учебных заведениях прозвучал "Последний Звонок" Сегодня, в учебных заведениях прозвучал "Последний Звонок" Сегодня, в учебных заведениях прозвучал "Последний Звонок"