Жителям деокупованих територій Харківської області продовжують виплачувати одноразову грошову допомогу у розмірі 1200 гривеньЗ вересня 2022 року понад 115 тисяч мешканців деокупованих громад Харківської області отримали разову допомогу від Червоного Хреста у розмірі 1200 гривень.

Більше жителі Харківської області не зможуть отримувати гроші від Червоного Хреста. Проект з виплат разової грошової допомоги в розмірі 1200 гривень, організований спільно з Мінреінтеграції та Укрпоштою, завершується.

Загалом жителям регіону виплатили понад 138 мільйонів гривень, розповіла заступниця начальника Харківської ОВА Віта Ковальська, пише Ізюм Інформаційний.

“Харківська область стала першою областю в Україні, де запустили такий проєкт. Наразі він уже завершується. Усього в межах цієї допомоги виплатили понад 138 мільйонів гривень.”, – констатувала Ковальська.

Сьогодні постраждалі від війни мешканці області можуть отримати по 2 200 гривень допомоги від громадської організації “Мартін-Клуб” за підтримки Mercy Corps.