Програма безкоштовного обміну до 5-ти LED-ламп у відділеннях "Укрпошти"З початку старту програми майже 3 млн українців обміняли у відділеннях Укрпошти близько 14 млн ламп. Зокрема, на Харківщині обміняли вже 860 тис. ламп. Про це повідомив генеральний директор Укрпошти.

За останній тиждень показники обміну ламп коливаються на рівні 100-200 тис. в день. Враховуючи це, було прийнято рішення поступово скорочувати кількість відділень Укрпошти, в яких можна обміняти лампи розжарювання на LED-лампи. Центральні відділення та ті, де обмін ламп проходить активно, продовжать видавати світлодіоди.

«Оптимізація відбудеться у всіх населених пунктах країни, окрім найвіддаленіших сіл, оскільки там процес обміну запустився в останню чергу. Разом з тим навіть попри скорочення ще цілий місяць у всіх містах і селах українці зможуть обміняти лампи», — прокоментував генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Українцям, які хочуть зробити попереднє замовлення ламп, варто звернути увагу на наявність відділення Укрпошти у переліку доступних відділень у застосунку Дія.