Прямих влучань в адмінбудівлю було три - відновлення інфраструктуриП’ятиповерхова адміністративна будівля Ізюмської філії ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» під час піврічної окупації рашистами зазнала значних пошкоджень.

Внаслідок обстрілів (тільки прямих влучань в адмінбудівлю було три) вибито основну частину вікон, розграбовані приміщення лабораторій, гаражів, викрадений та пошкоджений автотранспорт, знищені меблі, двері, лінолеум в кабінетах, викрадено та пошкоджено обладнання, оргтехніка та ін. Про це повідомили в Ізюмській філії.

Прямих влучань в адмінбудівлю було три - відновлення інфраструктуриПісля деокупації, завдяки допомозі Міністерства охорони здоров’я, ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» та волонтерам, восени в адміністративній будівлі Ізюмської філії, було замінено 80  вікон та 3-е вхідних дверей. На теперішній час відремонтовано три одиниці автотранспорту, отримана оргтехніка, розхідні матеріали та інше.

Щоб упорядкувати приміщення та привести до ладу територію, колектив Ізюмської філії провів значний обсяг робіт: проведено очищення приміщень та прилеглої території від будівельного сміття, битого скла, залишків сухої рослинності, гілля та побутового сміття, відремонтовано частину меблів у приміщеннях, замінені електричні розетки, вимикачі, відновлено деяке обладнання в лабораторіях, відремонтовані частково системи водопостачання, каналізації та опалення, проведені інші роботи.