Работать негде, количество рабочих мест сокращаетсяУ місті Ізюмі знижується кількість працюючих підприємств і потреба в робочій силі.

Кількість штатних працівників у IV кварталі 2019 р.в м. Ізюмі становила 5,4 тис. осіб і порівняно з відповідним періодом попереднього року зменшилася на 7,3% – повідомили в Держстаті.

Кількість штатних працівників в Ізюмському районі склала 1,8 тис.осіб і в порівнянні з відповідним періодом попереднього року зменшилася на 16,7%.

При цьому середньомісячна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій м. Ізюма в IV кварталі 2019 р. склала 8312 грн і в порівнянні з відповідним періодом 2018 р. зросла на 25,2%.

Середньомісячна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій Ізюмського району в IV кварталі 2019 р.склала 9092 грн і в порівнянні з відповідним періодом 2018 р. збільшилася на 26,3%.

Це – достатній доказ того, що економіка країни знаходиться в стані стагнації або навіть спаду, всупереч відносно оптимістичним цифрам Держстату.

Жити в нашому місті з кожним місяцем стає все складніше.