Грошей на ремонти доріг Харківської області немає, ситуація критичнаВодії скаржаться на дорожнє покриття та кількість ям.

Київ–Харків–Довжанський — траса міжнародного значення. На початку повномасштабної війни цією дорогою харків’яни виїжджали до Дніпра та Києва, зараз нею йде вся гуманітарна допомога для Харківщини. На капітальний ремонт цієї траси потрібно близько двох мільярдів гривень. Грошей немає.

Ситуація з автодорогами державного значення по всій Харківській області стає критичною через відсутність фінансування у 2024 році. Деякі субпідрядні організації відмовляються працювати в борг. І якщо на зимове утримання доріг ресурсів ще вистачає, то ямкові ремонти проводяться в обсязі 20% від торішніх.

Траси: їх вже дорогами назвати досить важко. Просто залишилися напрямки. Колеса у людей відпадають, в такі ями люди потрапляють, що відпадають колеса. 

Підрядники працюватимуть у борг — з ними розрахуються, коли відновиться фінансування, говорить начальник обласної Служби відновлення. За сприятливих погодних умов ямковий ремонт мають завершити до середини березня.