Волонтер крав гуманітарну допомогу за схемоюРозкрадали бюджетні кошти, що призначались для гуманітарних потреб, на суму понад 1 мільйон гривень.

Торік у березні волонтер та начальник фінансового відділу однієї з селищних рад Ізюмського району розробили оборудку із заволодіння бюджетними коштами, шляхом завищення вартості продуктів харчування та їх фактичної недопоставки у ході закупівлі через фіктивне підприємство. Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі, пише Ізюм Інформаційний.

“Посадовець організував укладення договорів на закупівлю гуманітарних товарів між відділом освіти селищної ради та фіктивною фірмою на суму понад 1 мільйон гривень”, – розповіли слідчі.

Для реалізації вказаної схеми він схилив до підписання договорів на поставку продуктів харчування з підставним підприємством начальника відділу освіти вказаної селищної ради, яка не була обізнана про злочинні плани співучасників.

У свою чергу, волонтер підшукав інше підприємство реального сектору економіки, закупив у нього продукти для населення за значно нижчою ціною та поставив їх до селищної ради в кількості значно меншій, ніж вказано в документах. Залишок бюджетних коштів у сумі майже 300 тисяч гривень був легалізований через інше підприємство на його особистий картковий рахунок у вигляді фінансової допомоги.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.