В селах Студенок и Букине зараз найбільша кількість не підключених населених пунктів до  електромережІзюмщина залишається з найбільшими пошкодженнями електромережами.

Великий відсоток пошкодженого обладнання, щільна замінованість території та постійні обстріли – це основні перешкоди для більш швидкого відновлення електропостачання в населених пунктах, знеструмлених через війну. Про це під час прес-конференції повідомив заступник технічного директора АТ “Харківобленерго” Олександр Кишинський, пише Ізюм Інформаційний.

За його словами, найбільші пошкодження електромережі були зафіксовані в Ізюмському, Чугуївському та Харківському районах.

“В Ізюмській громаді у нас зараз найбільша кількість не підключених населених пунктів. Мова йде про південний напрямок – це села Студенок, Букине і т.д. Уже понад три місяці сапери не можуть пройти цю ділянку до кінця. Швидкість обстеження – 60-100 метрів на день, хоча розрахунків ДСНС тут більше, ніж достатньо. Ще один важкий напрямок – Гракове, Мосьпанове, Чкаловське в Чугуївському районі. Пошкодження там надзвичайно великі. Як і замінованість території. В тому районі підірвалося вже 4 одиниці спецтехніки для розмінування”, – зазначив Олександр Кишинський.

Заступник технічного директора обленерго підкреслив: у першу чергу сапери та енергетики працюють над відновленням електропостачання там, де живуть люди.

Зокрема, наразі триває робота у наступних населених пунктах: Мосьпанове (Малинівська громада), Студенок, Співаківка, Заводи (Оскільська громада), Вітрівка (Балаклійська громада), Велика Комишуваха, Курулька (Барвінківська громада) та інші.