Село знову зі світлом: Оскільська ТГ на Ізюмщині
Енергетики Харківобленерго повернули світло до с. Придонецьке Оскільської територіальної громади в Ізюмському районі.
Це село було знеструмлене з початку повномасштабного вторгнення РФ, повідомили в АТ «Харківобленерго».
«Там небагато споживачів, але окрім них тепер з’явилася можливість заживлення і місцевого лісництва», – розповів начальник Ізюмського РЕМ Віталій Борщ.
За його словами, зараз фахівці Ізюмського РЕМ працюють над відновленням електропостачання у селах Заводи та Вірнопілля цієї ж територіальної громади.
“На те, щоб заживити ці населені пункти, знадобиться близько двох місяців”, – додав він.

Leave a Reply