поліція, вбивство, суд, арешт, наручники, тюрьмаЕксполіціянта-зрадника з міста Ізюма, який разом з окупантами провів «обшук» у колеги та забрав службове авто будуть судить заочно.

Уже колишнього поліцейського  Ізюмського РУП підозрюють у державній зраді, вчиненої в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що старший дільничний офіцер поліції сектору превенції Ізюмського РУП ГУНП в Харківській області добровільно перейшов на бік ворога та співпрацював з російськими загарбниками, які окупували м. Ізюм.

“Наприкінці березня 2022 року зрадник разом з російськими військовими та бойовиками «ЛНР» провів «обшук» у свого колеги, забрав службовий автомобіль та особисті речі правоохоронця, який виконав наказ і виїхав на підконтрольну Україні територію”.

Крім того, обвинувачений встиг побудувати собі «кар‘єру» при російських загарбниках. Спочатку він став «дільничним інспектором поліції», а в подальшому обійняв посаду «начальника відділу дільничних інспекторів поліції» у псевдоправоохоронному органі.

Обвинуваченого звільнено з органів Національної поліції України, його оголошено у розшук.

Експравоохоронцю загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк п’ятнадцять років або довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.