Тариф на електроенергію для населення зростеТариф на електроенергію для населення хоча і підвищиться, але не на багато і не так стрімко, як деякі лякають.

21 квітня 2023 року Голова Національної комісії, розповів про перегляд тарифів на електроенергію для населення наразі є відкритим.

За словами очільника НКРЕКП, можливе збільшення тарифів для населення повʼязане із великою вартістю відновлення енергетичної інфраструктури.

«Після ворожих обстрілів енергетичних об’єктів для відновлення живлення споживачів використовувались тимчасові схеми подачі електроенергії. Тож для забезпечення проходженння нового опалювального сезону такі схеми є неможливими», – пояснив К. Ущапковський.

Тому в Уряді розглядається питання про перегляд тарифів на електроенергію для побутових споживачів.

«Розглядається декілька варіантів встановлення нових тарифів на електроенергію. Серед варіантів є такі: 2,40 грн та 2,80 грн за 1 кВт/год. Головним тут є завдання забезпечити захист вразливих категорій споживачів, розробивши відповідні програми цільового соціального захисту», – розповів він.

Міністр енергетики Герман Галущенко заявив, що рішення про зміну тарифів на електроенергію для населення ще не ухвалено. Питання ще обговорюється. Тож цифри, які з’являються в різних публікаціях, це лище припущення аналітиків.