Ситуація з опаленням в Ізюмі
У деокупованому місті Ізюм Харківської області спробують організувати централізоване опалення в окремих під’їздах багатоквартирних будинків, якщо буде така можливість.
Про це розповів в етері національного телемарафону заступник міського голови Володимир Мацокін.
“Ми вже повідомили містян, що централізоване опалення в усіх будинках багатоквартирних, а їх у нас близько 250, його не буде. Тому що деякі котельні зруйновані вщент. Із понад 20 котелень залишилися такими, які можна експлуатувати, – менше десятка. Але прийнято рішення, що коли є можливість запустити навіть окремі під’їзди, то там буде опалення”, – сказав він.
За його словами, багато ізюмчан, які живуть у багатоповерхівках, нині переселяються у приватні будинки, іноді по декілька родин в один дім.
“Це можливість пережити зиму, яка, всі розуміють, не буде легкою”, – додав Мацокін.

Leave a Reply