Секреты рыбалки в январе на водоемах У цей період рибалка полягає не тільки в пошуку риби, що в наш час не так вже й складно при наявності морозу, але і вимагає від рибалки правильної подачі приманки, яка повинна спровокувати рибу на клювання.

Ловля в січні зажадає від рибалки терпіння, витримки, вправності, і звичайно наявність добре збалансованої, чуйною і тонкої снасті.

У січні риба намагається переміщатися в місця, де вода більш багата киснем. Ловля в озерах або закритих водоймах стає менш успішною, ніж у водосховищах, річках, протоках, у водоймах з кам’янистим або піщаним дном. Більшість прісноводних риб, що влаштовуються на зимівлю в так званих «зимувальних ямах», наткнувшись на таке місце, рибалка повинен пам’ятати про заборону лову в таких місцях, про це нагадують в рибоохоронному патрулі.

Багато в чому успішна рибалка залежить від гарної погоди, якої січень як зазвичай не балує. Краще клювання буває в тихі теплі дні при південному або південно-західному вітрі, в дні, коли спостерігається тривала відлига з температурою до -10 градусів і постійним атмосферним тиском.

Риболовля в січні, в порівнянні з іншими зимовими місяцями не така продуктивна, навіть досвідчені рибалки можуть виявитися без улову, хоча в цей час середню активність зберігають такі риби як, плотва, окунь, лящ, судак, карась, минь, і щука.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.