Росіяни перетворили колись квітучі села Харківської області Долину, Краснопілля, Кам’янку на “будівельне сміття”. Фото траси з Ізюму на Харківщині до Слов’янська на Донеччині опублікували в Національній гвардії України.

Трасу назвали “дорогою орди”.

Ось на що перетворились узбіччя траси Е-40 на відтинку від Ізюма до Слов’янська.

Колись квітучі села Долину, Краснопілля, Кам’янку росіяни перетворили на купу будівельного сміття, звели нанівець працю багатьох поколінь місцевого населення – йдеться в повідомленні.

Знавісніла російська орда принесла українцям Харківщини та Донеччини лише море крові, сліз та іржавого брухту. Вона безкарно ґвалтувала, нищила, карала, поки її не вибили звідси українські захисники.

Росіяни перетворили села навколо Ізюму на руїни: фото Росіяни перетворили села навколо Ізюму на руїни: фото Росіяни перетворили села навколо Ізюму на руїни: фото Росіяни перетворили села навколо Ізюму на руїни: фото Росіяни перетворили села навколо Ізюму на руїни: фото Росіяни перетворили села навколо Ізюму на руїни: фото Росіяни перетворили села навколо Ізюму на руїни: фото Росіяни перетворили села навколо Ізюму на руїни: фото