Російські окупанти втекли з Балаклії забувши там величезну суму грошейТікаючи з Балаклії російські окупанти залишили там величезну суму грошей. Про це голова ХОВА Олег Синєгубов  розповів в інтервью “Українській правді”.

“Очевидно, що Росія не очікувала такого наступу, вони не розуміли, що відбувається, який масштаб. Тому ми маємо такі чудові результати по звільнених територіях і велику кількість трофейної техніки. Мова про десятки одиниць, особливо на ізюмському напрямку.

Вони тікали так швидко, що кидали все. У Балаклії ми виявили в сейфі велику суму коштів, декілька десятків мільйонів російських рублів, які вони під час втечі навіть не забрали. Ці гроші, мабуть, передбачались на проведення так званого “референдуму” чи зарплати, але те що їх кинули, багато про що говорить” – додав глава ХОВА.

Зважаючи на це, можна зробити висновок, що такий наступ наших ЗСУ став повною несподіванкою для Росії, адже на звільнених територіях було знайдено велику кількість покинутої важкої техніки, нової техніки – САУ, танки, БМП.